توف راینلند آلمان در ایران نمایندگی تاسیس می کند

توف راینلند آلمان در ایران نمایندگی تاسیس می کند

مدیر ناحیه ای و معاون اجرایی رییس توف راینلند آلمان در نشستی با رییس و جمعی از مسئولان سازمان ملی استاندارد ایران که صبح امروز، 24 آذر در این سازمان برگزار شد، خواستار همکاری با جمهوری اسلامی ایران در زمینه تایید صلاحیت، تایید انطباق، صدور گواهینامه سیستم های مدیریت کیفیت،  بازرسی فنی و بازرسی کالا شدند.

نیره پیروزبخت ، رییس سازمان ملی استاندارد ایران در این نشست پس از معرفی بخش های مختلف این سازمان گفت : سازمان ملی استاندارد ایران همگام با توسعه استاندارد در جوامع پیشرفته ، وظایف خود را در چهار محور استاندارد سازی ، تایید صلاحیت ، ارزیابی انطباق و اندازه شناسی دنبال می کند.

رییس سازمان ملی استاندارد ایران با معرفی پژوهشگاه استاندارد گفت : این پژوهشگاه در کنار سازمان ملی استاندارد ایران فعالیت های پژوهشی خود را با رویکرد پژوهش محور به منظور ارتقاء کارایی صنایع و تدوین استاندارد های ملی انجام می دهد.

وی در خصوص بازرسی کالاهای صادراتی و وارداتی در جمهوری اسلامی ایران گفت : فعالیت های بازرسی توسط شرکتها بازرسی کالا، شرکت های  بازرسی فنی و جوش تایید صلاحیت شده و همچنین آزمایشگاههای تایید صلاحیت شده بر اساس استانداردهای 17025 صورت می گیرد.

آندریاس هافر ، معاون اجرایی رییس توف راینلند آلمان با اشاره به گستردگی فعالیت های این شرکت در 70 کشور آفریقایی ، خاورمیانه و هندوستان گفت : 200 آزمایشگاه تحت نظارت این شرکت قرار دارند.

وی خدمات شرکت بازرسی توف راین لند را در حوزه صنایع انرِژی های تجدید پذیر و نیرو ، وسایل حمل و نقل ، ایمنی الکترونیکی ، مدیریت سیستم های کیفیت ، امنیت شبکه اطلاعات و استانداردسازی مطرح کرد و اظهار داشت : ما خواستار همکاری با کشور جمهوری اسلامی ایران در زمینه انرژی ، انرژیهای تجدید پذیر ، خطوط انتقال نفت و گاز و  گواهی سیستم های کیفیت هستیم .

در این دیدار ، آندریاس هافر ، با اشاره به رفع تحریم ها افزود : فعالیت های اقتصادی در جمهوری اسلامی ایران درآینده نزدیک گسترش می یابد و ما تمایل داریم فعالیت خود را با استقرار نمایندگی شرکت توف در ایران نیز گسترش دهیم.

وی با بیان اینکه از نیروهای متخصص ایرانی در انجام فعالیت های شرکت مذکور استفاده خواهیم کرد از ایجاد و تجهیز آزمایشگاههای تخصصی برای انجام فعالیت های بازرسی خبر داد. 

نیره پیروزبخت در ادامه این نشست با اشاره به استقبال جمهوری اسلامی ایران از مبادلات تجاری با دیگر کشورها گفت : پس از انجام مراحل قانونی برای ثبت شرکت و همچنین انجام فرآیندهای تایید صلاحیت آمادگی همکاری با این شرکت را داریم.

 لینک خبر////

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.